У Франківську вакцинують працівників сфери громадського харчування


У Франківську вакцинують працівників сфери громадського харчування

Вакцинують в приміщенні закладу “Піца Плюс” у центральній частині міста.

У Франківську вакцинують проти коронавірусної хвороби сьогодні, 10 серпня працівників сфери громадського харчування. Отримати щеплення на 1о годину ранку прийшли приблизно 50 людей, повідомляє ПІК.

Спочатку всі бажаючі заповнюють анкету на згоду вакцинуватися. А потім по черзі проходять до кабінету, де лікар знаходить за номером телефону декларацію із сімейним лікарем, щоб внести відмітку, що людина вакцинувалася, і тоді медсестра проводить щеплення.

“Ми використовуємо вакцину Pfizer, також ще використовують Moderna. На сьогодні маємо 96 доз цієї вакцини, тож сьогодні щеплення зможуть отримати 96 людей”, – каже медсестра, що проводить щеплення.

Розповідає про своє самопочуття після вакцинації Христина. Вона каже, що щепитися варто задля свого здоров’я, а вакцина – це свого роду гарантія, щоб потім не було негативних наслідків захворювання.

“Майже не болить. Дуже добре відносяться медики. Швидко і якісно, добре себе почуваю”, – говорить дівчина.

Іван також налаштований оптимістично і запевняє, що немає чого боятися.

“Чого боятися, це просто вакцина. Pfizer одна з найкращих вакцин, тож причин для хвилювання немає”, – говорить хлопець.

Надія ж навпаки каже, що трохи боїться, але вакцинуватися буде добровільно, задля свого здоров’я.

Вакцинують і справді дуже швидко, проте ще варто почекати пів години, щоб медики упевнилися, що з людиною все добре, адже може бути погане самопочуття, чи навіть піднятися температура.

Нагадаємо, що 4 серпня на базі АТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод» відкрили пункт вакцинації від COVID-19 для працівників підприємства та їх сімей.

До слова, станом на 10 серпня на Франківщині щеплення від ковіду отримали 157064 людини. За минулу добу, 9 серпня вакцинувалися 3177 мешканців області.

Источник: 0332.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *