«ЄПІДТРИМКА»: УКРАЇНЦІ ВИТРАТИЛИ 700 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ. НА ЩО НАЙБІЛЬШЕ


«ЄПІДТРИМКА»: УКРАЇНЦІ ВИТРАТИЛИ 700 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ. НА ЩО НАЙБІЛЬШЕ

Українці витратили 700 млн грн з отриманих коштів програми «єПідтримка».Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.Зокрема, за видами витрат найпопулярнішими стали:- книжкові магазини – 250 млн грн;- кінотеатри – 210 млн грн;- залізничні та авіа пасажирські перевезення – 90 млн грн;- театри, концерти та розважальні послуги – 87 млн грн;- спорт – 59 млн грн.

Як повідомляється, за перші два тижні роботи «єПідтримки» 6,2 млн українців подали подали заявки на отримання 1000 грн, українцям вже виплатили майже 6 млрд грн.

Як ми писали, Мінцифри зможе блокувати платежі за програмою «єПідтримка» в разі порушення умов.Нагадаємо, 19 грудня в Україні офіційно запрацювала державна програма «єПідтримка» з виплати 1 тисячі гривень громадянам України, які пройшли повну вакцинацію проти коронавірусної хвороби COVID-19.

В рамках «єПідтримки» можна отримати 1 000 грн грошової допомоги за повну вакцинацію проти COVID-19.«Ковідну тисячу» можна витратити в театрах, кінотеатрах, музеях, книжкових магазинах (як фізичних, так і онлайн), на квитки в Укрзалізниці та внутрішні авіарейси, квитки на концерти.

Источник: 0332.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *