За розміщення оголошень у недозволених місцях штрафуватимуть у Луцьку


У Луцьку штрафуватимуть за розміщення оголошень у невідведених місцях

У Луцьку штрафуватимуть за розміщення оголошень у невідведених місцях

У Луцьку штрафуватимуть за розміщення оголошень у невідведених місцях

Розміщення оголошень у невідведених для цього місцях – порушення Правил благоустрою Луцька, яке загрожує штрафом від 340 до 1360 гривень.

Про це йдеться на фейсбук-сторінці Департаменту Муніципальної Варти Луцької міської ради.

Телефонні номери, що розміщені у виявлених рекламних оголошеннях, автоматично потрапляють в систему автодозвону «Дзвінок», що діє на базі департаменту муніципальної варти.

Система автоматично телефонуватиме до порушників у будь-яку пору доби з нагадуванням про вчинене правопорушення, допоки громадяни самостійно не усунуть його, шляхом очищення своїх інформаційно-рекламних повідомлень та не будуть покарані адміністративним протоколом. Для детальнішої інформації потрібно звернутися до департаменту муніципальної варти.

Оголошення можна розміщувати лише у спеціально відведених для цього місцях: на інформаційних тумбах та на дошках оголошень, які розміщені на зупинках громадського транспорту і під’їздах багатоповерхівок.

«Пам’ятаймо, що забруднення розклеєними будь-де кольоровими папірцями – це не тільки правопорушення, а й свідчення вашої нелюбові до власного міста та неповаги до роботи комунальників, яким потрібно щоденно очищати фасади будинків, парками, стіни від Вашої зовнішньої реклами. Поважаймо один одного та робімо місто чистим», – йдеться у дописі.

Источник: 0332.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *