Як волинські патрульні здійснюють мрії дітей


Як волинські патрульні здійснюють мрії дітей

Патрульні вкотре долучилися до благодійності і здійснили мрію 7-річного Миколки.

Про це пише пресслужба волинських патрульних, пише ВолиньUA.

Ми завжди радо долучаємося до проєктів, які покликані нести радість та позитив. Так, патрульні поліцейські Волині спільно з волонтерами завітали у Волинський обласний центр соціально-психологічної реабілітації, що у Ковелі, та познайомилися з дітьми, які там перебувають.

Усі охочі радо долучалися до вікторини на знання правил дорожнього руху, брали участь у руханці на знання дорожніх знаків, приміряли справжній поліцейський бронежилет, оглядали та фотографувалися у службовому автомобілі.

Незадовго до цього дня, волонтери спілкувалися з вихованцями та дізналися їх мрії. А кожен охочий міг долучитися до благодійного заходу та стати чарівником, який здійснив дитячу мрію.

Мрію семирічного Миколки, який обожнює поліцію, і коли виросте, то стане поліцейським, здійснив начальник управління Андрій Крутень. Саме він вручив хлопчику омріяний велосипед та набір іграшок поліцейської тематики.

Миколка по-справжньому був щасливим, дякував поліцейському та не міг визначитися, який з подарунків йому сподобався більше. Хлопчик захопливо спілкувався з тим, хто здійснив його мрію та забрав всю увагу поліцейського, який допомагав малому вправно маневрувати на території свята.

Источник: 0332.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *