В Івано-Франківську більшість приватних управляючих компаній не мають власної аварійної служби – Віктор Синишин


В Івано-Франківську більшість приватних управляючих компаній не мають власної аварійної служби – Віктор Синишин

Більшість приватних управляючих компаній та організацій співвласників багатоквартирних будинків міста Івано-Франківська не мають власної аварійної служби, а відтак не мають змогу своєчасно реагувати на різного роду поломки та інші нештатні ситуації.

Відповідну інформацію озвучив сьогодні, на оперативній нараді у керівництва міста секретар Івано-Фанківської міської ради Віктор Синишин.

Як приклад, він навів ситуацію у будинках, які обслуговуються приватним ЖЕКом «Ролекта», де вчора, 9 серпня було припинено електропостачання і сьогодні на момент проведення наради так і не було відновлене.

Він доручив заступнику міського голови – директору Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Івано-Франківської міської ради Михайлові Смушаку зібрати керівників приватних управляючих компаній та ОСББ та запропонувати їм укласти угоди на обслуговування з аварійною службою комунального підприємства «Управляюча компанія «Комфортний дім» Івано-Франківської міської ради».

«На жаль, більшість приватних управителів не мають аварійки і тому я вважаю, що на базі комфортного дому, де є і техніка, і «гарячі» лінії, де піднімають слухавку, і все ж таки провести розмови – хай заключають угоди. По-перше, мешканці будуть отримувати послуги і по-друге, «Комфортний дім» буде отримувати заробіток, необхідний для утримання тієї ж аварійки», – зазначив секретар міської ради.

Як зауважив, виступаючи на нараді, директор КП «Кофмортний дім» Василь Скиданчук, на сьогоднішній день аварійна служба підприємства є «досить укомплектована, професійна, забезпечена транспортними засобами» і вже надає за відповідними угодами послуги 22 ОСББ та 24 навчальним і медичним закладам міста Івано-Франківська. «Наші бригади спеціалізовані, ми виконуємо різні роботи, працюємо круглодобово та координуємося контакт-центром», – зазначив Василь Скиданчук, додавши, що в контакт-центрі лише за період з 1 квітня по 1 серпня цього року зареєстровано 10 388 звернень громадян.

Источник: 0332.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *