У місті на Волині встановлять 14 камер спостереження


У Камені-Каширському в межах програми «Безпечне місто» планують створити нову систему відеоспостереження.

У місті на Волині встановлять 14 камер спостереження, фото-1

Про це повідомляють Волинські новини.

Всього в місті встановлять 14 камер з можливістю зчитування номерів транспортних засобів.

Тендер для пошуку виконавця робіт оголосило управління капітального будівництва, транспорту, житлово-комунального господарства та комунального майна Камінь-Каширської міської ради. Пропозиції від учасників прийматимуть до 14 грудня.

Очікувана вартість облаштування системи відеоспостереження в місті становить 457 646 гривень.

Як вказано в тендерній документації, система відеоспостереження в Камені-Каширському повинна вирішувати низку завдань: створення належних умов для ефективної роботи органів виконавчої влади та правоохоронних органів у разі виникненні кризових ситуацій; підвищення загального рівня безпеки населення; контроль в’їзду та виїзду з міста; моніторинг; забезпечення своєчасного інформування про загрози безпеці на об’єктах відеоспостереження тощо.

Система буде забезпечувати зовнішнє оглядове відеоспостереження, трансляцію потоків відеозображення в реальному часі з відеокамер, збір та накопичення даних, зберігання інформації на жорстких дисках, автоматичну синхронізацію локальних відеоданих з архівом централізованої платформи збору та накопичення інформації, виявлення об’єктів, як-от припарковані автомобілі, габаритні предмети, контроль і спостереження за скупченням людей.

Для влаштування системи відеоспостереження в місті передбачено монтаж відеокамер на опорах електричних мереж та мережі електроосвітлення; прокладання кабелю живлення; підключення кабелю до обладнання; встановлення відеореєстратора, а також пусконалагоджувальні роботи, в тому числі налагодження робочого місця оператора.

Роботи хочуть провести в період із 13 грудня 2021 року до 31 грудня 2022 року. Гарантійний термін експлуатації становитиме два роки.

Источник: 0332.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *