У ЛУЦЬКУ ТРИВАЄ ЧЕМПІОНАТ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ


У ЛУЦЬКУ ТРИВАЄ ЧЕМПІОНАТ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ

Сьогодні, 28 серпня, на базі 6-ого прикордонного Волинського загону у місті Луцьку стартував чемпіонат Державної прикордонної служби зі спортивного орієнтування.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

За дорученням голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка прикордонників привітав помічник патронатної служби апарату ОДА Анатолій Костик. Участь в урочистому відкритті чемпіонату взяли також голова спортивного комітету Держприкордонслужби Микола Подоляк та перший командир Луцького прикордонного загону, генерал-лейтенант у відставці Аркадій Яворський.

Відтак, учора, 27 серпня, для участі у змаганнях на Волинь прибули прикордонники з різних областей України. Загалом у чемпіонаті беруть участь 102 учасника у складі 28 команд.

Сьогодні на території 6-ого прикордонного Волинського загону відбулося урочисте відкриття чемпіонату. Власне змагання будуть проходити на базі дитячого оздоровчого табору «Ровесник», що знаходиться у лісовому масиві неподалік села Забороль Луцького району.

Тож вітаючи прикордонників з початком змагань, помічник патронатної служби облдержадміністрації Анатолій Костик побажав успіхів та перемог.

«Спортивне орієнтування – це складний і надзвичайно захоплюючий вид спорту. Він потребує не лише серйозної фізичної, але й інтелектуальної підготовки, – зазначив Анатолій Костик. – Будучи школярем, я теж неодноразово брав участь у змаганнях зі спортивного орієнтування, а тому добре знаю особливості їх підготовки і проведення. Тому бажаю вам успіхів, витривалості та терпіння на шляху до перемоги».

Перемоги побажали усім учасникам змагань також голова спортивного комітету Держприкордонслужби Микола Подоляк та перший командир Луцького прикордонного загону Аркадій Яворський.

Окрім того, Микола Подоляк вручив відзнаки Держприкордонслужби волинянину-прикордоннику Івану Банзеруку. Нагадаємо, що Іван Банзерук – відомий на Волині спортсмен-легкоатлет, який нещодавно повернувся з Олімпійських ігор у Токіо.

Слід зазначити, що в рамках проведення десятого чемпіонату Держприкордонної служби України зі спортивного орієнтування на Волинь уперше привезли пересувну виставку спортивних досягнень прикордонників за останні 30 років. До слова, на виставці представлені також і нагороди Івана Банзерука.

За словами голови спортивного комітету Держприкордонслужби Миколи Подоляка, за 30 років незалежності прикордонники брали участь в 10 Олімпійських іграх та привезли в Україну 31 медаль.

Источник: 0332.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *