Публічний простір для молоді облаштують у Луцькій громаді


У Луцькій громаді облаштують публічний простір для молоді

У Луцькій громаді облаштують публічний простір для молоді

У Луцькій міській територіальній громаді виникла необхідність облаштування молодіжного публічного простору для активного проведення молодими людьми комунікацій, дозвілля, рекреації. Таку зону для активного дозвілля молоді пропонують створити на вулиці Глушець, 22б у Луцьку.

Повідомляють у Луцькій міській раді.

Відповідний проєкт рішення підтримали члени виконавчого комітету.

Таким чином з 1 квітня по 30 червня триватиме конкурс з облаштування такого простору. Оскільки ця ділянка розташована у Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки, в межах вулиці Глушець та Луцького зоопарку, територія КЗ «Луцький міський молодіжний центр», то учасники конкурсу повинні комплексно підійти до вирішення завдання та зберегти багатофункціональність території, не переобтяжуючи міський простір.

Проектом рішення затвердили і Положення про Конкурс, яким визначено порядок та умови його проведення.

Також члени виконавчого комітету затвердили склад конкурсного комітету з облаштування молодіжного публічного простору на вул. Глушець, 22 б у місті Луцьку.

Вартість проекту не повинна перевищувати 300 тисяч гривень.

Проекти приймають до 31 травня цього року за адресою: департамент містобудування, земельних ресурсів та реклами Луцької міської ради, вул. Лесі Українки, 35, кабінет 19, м. Луцьк, 43025.

Источник: 0332.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *