КОВЕЛЬСЬКІ РЯТУВАЛЬНИКИ ДОПОМОГЛИ ЗДІЙСНИТИСЯ ДИТЯЧИМ МРІЯМ


КОВЕЛЬСЬКІ РЯТУВАЛЬНИКИ ДОПОМОГЛИ ЗДІЙСНИТИСЯ ДИТЯЧИМ МРІЯМ

Днями у Комунальній установі «Волинський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей», де перебувають діти сироти, ті що позбавлені батьківського піклування, та ті що потрапили у складні життєві обставини, відбувся захід благодійного проекту «Чарівна скриня» під девізом «Разом нам під силу творити магію та здійснювати мрії». Його організатором є волинський волонтер Анастасія Рудик.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Незадовго до цього дітки писали листи з побажаннями та мріями, які і потрапили до рук небайдужих волонтерів. Спільно з представниками Національної поліції, кінологічної служби, працівниками ДСНС, волонтери під час заходу здійснили всі прочитані в листах дитячі мрії. Вручили подарунки кожній дитині – від звичайної ляльки до велосипедів та мобільних телефонів та багато іншого.

Також учасники заходу ознайомили діток з роботою служб, розповіли цікаву та корисну інформацію, показали як працює пожежний автомобіль, дали одягнути охочим пожежне спорядження рятувальника. Ця зустріч принесла багато посмішок, щирого дитячого здивування, щастя та позитиву як вихованцям закладу, так і учасникам та організаторам проекту.

Источник: 0332.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *