Фотоелектричні модулі вже давно є поширеним явищем в Україні. В інтернет-магазинах можна купити сонячну батарею для установки в приватному будинку або на дачі, отримавши часткову або повну незалежність від централізованих джерел електроенергії, або портативну модель для походів і кемпінгу, щоб заряджати малопотужні гаджети. Однак кінцевий результат безпосередньо залежатиме від характеристик панелі, тому до купівлі слід підходити відповідально, попередньо вивчивши ключові критерії вибору.
Спершу визначте, скільки вам може знадобитися електроенергії. Подумайте, які прилади будете підключати до модуля, дізнайтеся середню кількість споживаної кожним енергії, а потім підсумуйте значення. Наприклад, для походів і кемпінгу підходять портативні варіанти потужністю 100-400 Ватт, які дадуть змогу зарядити смартфон, планшет, ноутбук, портативний холодильник та іншу малопотужну техніку. Для часткового енергопостачання приватного будинку знадобиться повноцінна система зі з’єднаними послідовно або паралельно модулями загальною потужністю 3-5 кВт, а для повної автономності — в середньому 5-10 кВт.
Якщо хочете купити сонячну батарею з найбільш підходящими характеристиками, крім потужності важливо враховувати тип панелі. Доступними в ціні є полікристалічні варіанти, але їхній коефіцієнт корисної дії всього 10-13%, тобто доведеться змиритися з великими втратами енергії. Краще інвестувати кошти в купівлю монокристалічних моделей, які добре працюють навіть при слабкому освітленні, а їхній ККД — 18-23%.
І особливу увагу приділіть безпеці сонячної батареї. Наприклад, Trina Solar TSM-565, доступна в інтернет-магазині Voltmarket, має ступінь захисту IP67, тобто повністю захищена від вологи, пилу і твердих тіл. Плюс вона витримує екстремальні вітрові та снігові навантаження. А використання інноваційних технологій під час виробництва дало змогу досягти рекордної робочої температури — від -40 до +85 °C. Звісно, вам необов’язково інвестувати гроші в настільки захищений модуль, однак щонайменше мають бути IP67 і надійний корпус.
Регулятор — це пристрій для контролю і підтримки оптимального рівня заряду, відповідно, захисту акумуляторної батареї від перевантаження. Якщо панель під’єднується до акумулятора, тобто плануєте накопичувати енергію в АКБ, тоді його купівля є обов’язковою.
І тут є два варіанти: придбати дешевий звичайний PWM або купити просунутий MPPT. Ми рекомендуємо перейти в інтернет-магазин https://voltmarket.ua/ і купити контролер заряду МРРТ з таких причин:
Комбінація якісних фотоелектричних модулів і просунутого регулятора дозволить отримувати максимум електроенергії, насолоджуючись частковою або повною автономністю від систем електропостачання. До того ж в інтернет-магазині Voltmarket можна купити контролер заряду МРРТ і сонячну батарею за доступною ціною, часто зі знижкою. Додатково ви отримаєте гарантію на обладнання від виробника в середньому на 12 місяців!
Автор: Куртов Сергій Володимирович (Voltmarket).
Владельцев дачных участков часто интересует, нужно ли стричь газон осенью, ведь в это время начинается…
Водонагреватели представляют собой устройства для нагрева воды. Их используют в тех случаях, когда не имеется…
Планировка маленькой кухни требует решения множества задач: необходимо разумное и экономное расположение всей мебели и…
Максим Галкін замилував своїми дитячими фото і показав батькаРосійський гуморист Максим Галкін з запізненням привітав…
Еще много лет назад ученые выяснили, что причиной ухудшения здоровья человека является неправильное и нерациональное…
Во многих небольших квартирах, где каждый метр площади на счету, лучше всего иметь многофункциональные вещи.…