Фотоелектричні модулі вже давно є поширеним явищем в Україні. В інтернет-магазинах можна купити сонячну батарею для установки в приватному будинку або на дачі, отримавши часткову або повну незалежність від централізованих джерел електроенергії, або портативну модель для походів і кемпінгу, щоб заряджати малопотужні гаджети. Однак кінцевий результат безпосередньо залежатиме від характеристик панелі, тому до купівлі слід підходити відповідально, попередньо вивчивши ключові критерії вибору.
Спершу визначте, скільки вам може знадобитися електроенергії. Подумайте, які прилади будете підключати до модуля, дізнайтеся середню кількість споживаної кожним енергії, а потім підсумуйте значення. Наприклад, для походів і кемпінгу підходять портативні варіанти потужністю 100-400 Ватт, які дадуть змогу зарядити смартфон, планшет, ноутбук, портативний холодильник та іншу малопотужну техніку. Для часткового енергопостачання приватного будинку знадобиться повноцінна система зі з’єднаними послідовно або паралельно модулями загальною потужністю 3-5 кВт, а для повної автономності — в середньому 5-10 кВт.
Якщо хочете купити сонячну батарею з найбільш підходящими характеристиками, крім потужності важливо враховувати тип панелі. Доступними в ціні є полікристалічні варіанти, але їхній коефіцієнт корисної дії всього 10-13%, тобто доведеться змиритися з великими втратами енергії. Краще інвестувати кошти в купівлю монокристалічних моделей, які добре працюють навіть при слабкому освітленні, а їхній ККД — 18-23%.
І особливу увагу приділіть безпеці сонячної батареї. Наприклад, Trina Solar TSM-565, доступна в інтернет-магазині Voltmarket, має ступінь захисту IP67, тобто повністю захищена від вологи, пилу і твердих тіл. Плюс вона витримує екстремальні вітрові та снігові навантаження. А використання інноваційних технологій під час виробництва дало змогу досягти рекордної робочої температури — від -40 до +85 °C. Звісно, вам необов’язково інвестувати гроші в настільки захищений модуль, однак щонайменше мають бути IP67 і надійний корпус.
Регулятор — це пристрій для контролю і підтримки оптимального рівня заряду, відповідно, захисту акумуляторної батареї від перевантаження. Якщо панель під’єднується до акумулятора, тобто плануєте накопичувати енергію в АКБ, тоді його купівля є обов’язковою.
І тут є два варіанти: придбати дешевий звичайний PWM або купити просунутий MPPT. Ми рекомендуємо перейти в інтернет-магазин https://voltmarket.ua/ і купити контролер заряду МРРТ з таких причин:
Комбінація якісних фотоелектричних модулів і просунутого регулятора дозволить отримувати максимум електроенергії, насолоджуючись частковою або повною автономністю від систем електропостачання. До того ж в інтернет-магазині Voltmarket можна купити контролер заряду МРРТ і сонячну батарею за доступною ціною, часто зі знижкою. Додатково ви отримаєте гарантію на обладнання від виробника в середньому на 12 місяців!
Автор: Куртов Сергій Володимирович (Voltmarket).
Современные технологии уверенно проникают во все сферы нашей жизни, и кухня — не исключение. Одним…
Онлайн казино вже давно стали популярним способом розваг, а слоти — найпопулярніший їхній різновид. Якщо…
Перевод водительского удостоверения — это востребованная услуга в бюро переводов, особенно для тех, кто планирует…
Підвісні кранові ваги є незамінними засобами вимірювання маси у багатьох сферах промисловості, будівництва та логістики.…
Ігрова консоль MSI Claw A1M 2512 GB– інноваційний пристрій, що задає нові стандарти в світі ігрових…
Алюмінієві плити користуються високим попитом завдяки поєднанню легкості, міцності та стійкості до корозії. Вони активно…