У Любомлі поліцейські затримали вантажівку, яка перевозила 17 тонн сумнівного дизпалива


У Любомлі поліцейські затримали вантажівку, яка перевозила 17 тонн сумнівного дизпаливаУ Любомлі поліцейські затримали вантажівку, яка перевозила 17 тонн сумнівного дизпаливаУ Любомлі поліцейські затримали вантажівку, яка перевозила 17 тонн сумнівного дизпалива

Автомобіль помістили на спеціальний майданчик тимчасового зберігання транспортних засобів. Вирішується питання про накладання арешту на вилучене майно

Вантажівку Volvo з цистерною по вулиці Брестській у Любомлі під час патрулювання зупинили співробітники групи реагування патрульної поліції. За кермом автомобіля перебував 44-річний житель Житомирської області.

Водій перевозив 17 тонн дизельного пального. З’ясувалося, що супровідні документи на паливо містять ознаки підробки. Транспортний засіб затримали.

Відомості слідчі внесли д Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України. Йдеться про незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів. Поліцейські звернулася з клопотанням до суду про накладання арешту на вилучене майно.

Источник: 0332.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *