Скільки витратять на зимові свята у Луцьку та що буде у програмі


Скільки витратять на зимові свята у Луцьку та що буде у програмі

Святкування Нового Року, Різдва та решти свят зими 2021-22 років обійдеться Луцькій громаді у 700 тисяч гривень.

Про це журналістам сайту новин Волині «Конкурент» розповіла начальниця департаменту культури Луцькради Тетяна Гнатів.

За словами чиновниці, цього року у місті та приєднаних селах проведуть загалом близько 300 заходів. Це і традиційні колядки, і джазові вечори, і квести та багато іншого.

«Наскільки можна буде зреалізувати масові заходи, залежить від рівня епідеміологічної ситуації в регіоні. Разом із тим іде активний процес підготовки до свят. Всі заклади культури громади, а їх у нас загалом 52, готуються до свят. Засвічення ялинки буде не лише в центрі Луцька, але і в мікрорайонах і селах. Зазвичай свято починається 19 грудня, на Миколая, і триває аж до Йордану.

Будуть свята, фестивалі. Заходи відбуватимуться і в бібліотеках. Близько в 100 бібліотеках проходитимуть зустрічі, творчі майстерки з виготовлення новорічно-різдвяної продукції, зустрічі з фольклористами, етнографами, народознавчі години, ігрові години. Все це вже почалося в закладах», – розповіла Тетяна Гнатів.

Традиційно, на базі художньої школи проведуть конкурс дитячих малюнків, і найкращі роботи покажуть на виставці у арт-галереї.

Саме 19 грудня буде багато благодійних акцій. Біля пам’ятника Миколаю цього дня зберуться волонтери, та завітають у домівки до дітей, які не мають можливості взяти участь у святкових заходах. Саме дійство засвічення ялинки почнеться о 17:00 на Театральному майдані.

Будуть також нові інсталяції, як от проект «Вулиця різдвяних янголів». Протягом усіх свят звучатимуть колядки, з’являться нові інсталяції.

Повний перелік заходів та програму святкування чекайте вже незабаром.

Источник: 0332.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *