Навчальний центр віртуальної реальності для школярів запрацював у Луцьку


У Луцьку запрацював навчальний центр віртуальної реальності для школярів

У Луцьку запрацював навчальний центр віртуальної реальності для школярів

Автори: Юлія Поліковська Старшокласники вивчатимуть фізику у доповненій реальності.

У Волинській обласній бібліотеці для юнацтва «Освітній хаб Волині» відкрив навчальний центр віртуальної та доповненої реальності. Тут старшокласники тестують інструменти VR та AR технологій для вивчення фізики.

За інформацією начальниці управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації Наталії Матвіюк, упродовж найближчих трьох тижнів у навчальному центрі учні 8-11 класів першими в Україні долучаться до пілотного проєкту вивчення фізики з допомогою VR та AR технологій.

Навчальний центр віртуальної реальності для школярів запрацював у Луцьку, фото-2

Оцифровані лабораторні та практичні роботи з фізики, підготовлені для опрацювання за допомогою VR та AR-технологій надала «Освітня агенція міста Києва». Школярі мають можливість отримати новий досвід, знайомлячись з фізичними експериментами, за допомогою 3D окулярів та технології AR: наводячи свої планшети або смартфони зі спеціальним додатком на сторінку підручника, учень бачить відповідний матеріал у форматі доповненої реальності.

Першими цифрові лабораторні роботи з фізики пройшли учні Луцького ліцею імені Модеста Левицького та Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні. Загалом до кінця місяця у пілотному проєкті запланована участь 18 класів зі шкіл Луцька та області.

Нагадаємо, у березні для допомоги освітянам запустили перший український чат, в якому можна моделювати розмови з історичними постатями.

Источник: 0332.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *