На Горохівщині знайшли останки солдата років Другої світової війни


На Горохівщині знайшли останки солдата років Другої світової війни

На Горохівщині знайшли останки солдата років Другої світової війни, фото-1

На рештки солдата між с. Скобелка й терешківцівським лісом випадково натрапив місцевий житель

Наткнувся на спорохнілий ящик із такими ж патронами від кулемета «Максим», а потому й на те, що колись було людським тілом. Про знахідку розповів старшому інспектору муніципальної поліції Горохівської міської ради Олександрові Звіркові, а він – знаному на Волині військовому археологу, членові Всеукраїнської громадської організації «Закінчимо війну» Олегові Торчинюку, який і розкопав місце спочинку людини, котру свого часу похоронила війна.

Лопата вдарилася в каску з черепом і зіркою поверх металевого захисного убору – доказом того, що загиблий був солдатом Радянської армії.

Як став копати, лопата вдарилася в каску з черепом і зіркою поверх металевого захисного убору – доказом того, що загиблий був солдатом Радянської армії. Від одягу не залишилося нічого, зате порівняно добре збереглися шкіряні чоботи американського пошиття.

Досвідчений Олег Торчинюк припускає, що боєць загинув від розриву німецької міни 122-міліметрового калібру, бо навкруги знайшов багато осколків з неї. Як відомо, в 1944-му році саме в цьому місці відбувалися запеклі бої.

І слів старости с .Скобелка Михайла Цуцмана, червоноармійця перепоховають, як годиться, по-Божому, в труні, на сільському кладовищі.

Источник: 0332.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *