Під час обшуків на Волині вилучили алкоголю та цигарок на майже 400 тисяч гривеньПід час обшуків на Волині вилучили алкоголю та цигарок на майже 400 тисяч гривень

Правоохоронці провели 14 обшуків за місцем проживання підозрюваних у створенні фальсифікованих товарів. Загалом вилучили алкоголь та цигарки на суму 370 тисяч гривень, — розповіла речниця Нацполіції Волині Ольга Бузулук.

Обшуки відбулися на території Луцького району. Їх провели у місцях фасування, зберігання, реалізації фальсифікованого алкоголю та цигарок, а також в оселях та автомобілях підозрюваних осіб.

Слідство вважає, що до злочинної діяльності причетні більше десятка людей, — каже Ольга Бузулук. Чоловіки у цеху виготовляли, розливали у тари та клеїли акцизні марки на підроблений алкоголь, який потім продавали.

Під час проведення обшуків поліцейські виявили та вилучили: обладнання для виготовлення фальсифікованого алкоголю, тару, понад тисячу пляшок горілки, коньяку, віскі та бренді, 8 200 пачок контрафактних цигарок, гроші, автомобільні та мобільні телефони.

Відкрите кримінального провадження за ч. 2 ст. 199 КК України. Нині вирішується питання про накладення арешту на вилучене майно, встановлюються інші особи, які причетні до незаконного обігу підакцизної групи товарів.

Источник: 0332.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *