ПІДПРИЄМСТВА ЛІСОПИЛЬНОЇ ГАЛУЗІ ВОЛИНІ СПЛАТИЛИ ПОНАД 102 МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ ПОДАТКІВ


ПІДПРИЄМСТВА ЛІСОПИЛЬНОЇ ГАЛУЗІ ВОЛИНІ СПЛАТИЛИ ПОНАД 102 МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ ПОДАТКІВ

ПІДПРИЄМСТВА ЛІСОПИЛЬНОЇ ГАЛУЗІ ВОЛИНІ СПЛАТИЛИ ПОНАД 102 МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ ПОДАТКІВ, фото-1

Господарюючі суб’єкти Волині, що здійснюють діяльність у сфері лісопильного та стругального виробництва, впродовж січня-липня 2021 року сплатили до бюджетів усіх рівнів 102,4 мільйона гривень податкових платежів.

Про це повідомляє сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Лісопильне виробництво як основний вид діяльності визначає 571 господарюючий суб’єкт області.

«У виробничій діяльності легальних волинських пилорам задіяні 6049 офіційних найманих осіб. З їх зарплати сплатили 86,6 мільйона гривень ПДФО та інші визначені законом платежі. Тож ці працівники волинських пилорам мають соціальні гарантії від держави», — зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Втім, у податковій службі Волині сподіваються на більш результативну роботу комісій та робочих груп при органах місцевої влади, що виявляють нелегальні пилорами.

«Якщо керівники громад не зволікатимуть з наданням повної інформації до органів ДПС та самостійно ініціюватимуть проведення обстежень, а за наявності підстав — контрольно-перевірочних заходів з питань дотримання законності у сфері довкілля, тіньовий бізнес з використанням лісу припинить діяльність», — акцентувала увагу учасників наради з питань дотримання закону у деревообробній сфері за участю голови Волинської ОДА та керівників правоохоронних органів області Світлана Савчук.

Водночас у податковій службі Волині нагадують усім, хто отримував доходи без належної сплати податків, про можливість із 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року скористатися правом на податкову амністію.

Одноразова добровільна декларація подається лише через Електронний кабінет. Уже зараз фахівці податкового адміністрування щосереди з 10:00 до 12:00 за номером телефону в Луцьку (0332) 777-106 консультують громадян щодо подання декларації і сплати одноразового збору.

Источник: 0332.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *