Медичні працівники Шацької лікарні отримали підвищену заробітну плату


Медичні працівники КНП «Шацька лікарня Шацької селищної ради» отримали першу підвищену заробітну плату в 2022 році.

Медичні працівники Шацької лікарні отримали підвищену заробітну плату, фото-1

Про це йдеться на сторінці медичного закладу у Фейсбук.

Упродовж останніх років українська і світова спільнота відчули, наскільки важливою є робота лікарів, медсестер та медичної галузі загалом. У непростих умовах медичні працівники продовжують якісно виконувати свої професійні обов’язки, впроваджують нові методики лікування й турбуються про профілактику захворювань.

Як уже відомо, що для всіх медичних закладів країни, 13.01.2022 набула чинності постанова КМУ «Деякі питання оплати праці медичних працівників закладів охорони здоров’я» від 12.01.2022 № 2, норми якої застосовуються з 01.01.2022. Рішення покликане підвищити престижність праці медпрацівників установ, закладів, організацій галузей бюджетної сфери та підприємств які фінансуються або дотуються з бюджету.

Так, базову зарплату не менше 20 тисяч гривень встановлено для лікарів (крім лікарів-інтернів), 13500 гривень виплачуватиметься молодшим спеціалістам з медичною освітою.

Чи вірять медики у великі статки, які їм пообіцяли? Вірять, а також переконалися в цьому медичні працівники КНП «Шацька лікарня Шацької селищної ради», які вже отримали свою першу заробітну плату в 2022 році.

Гідна заробітна плата медикам – уже реальність. І це лише базовий рівень заробітної плати медиків, які працюють на повний оклад. При цьому цей рівень заробітної плати не є фіксованим та може бути диференційований в межах фонду оплати праці шляхом встановлення доплат та надбавок з урахуванням складності, відповідальності та умов виконуваної роботи, кваліфікації працівника, результатів його роботи.

Источник: 0332.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *